Login

Opgehaald: € 293,67

SKC Standen

Sponsors

Verjaardagen

18 Feb: Indra Tjalma (27)
19 Feb: Leanne van Leeuwen (26)
21 Feb: Martijn Klinkenberg (20)
22 Feb: Lukasz Stocki (24)
23 Feb: Laura Basselier (21)
25 Feb: Casper van Houten (24)
25 Feb: Niels Barelds (24)
28 Feb: Tim Kroon (22)
1 Mar: Aniek Lips (21)
2 Mar: Jet van Mierlo (22)
2 Mar: Laila Fazli (24)
3 Mar: Iris Brandsma (25)
3 Mar: Lisan Andersen (22)
3 Mar: Stéphanie Verbruggen (23)
3 Mar: Huub Adriaanse (29)
6 Mar: Roxana Ballón (21)
13 Mar: Minke van Aalst (24)
15 Mar: Iris Pieters (21)
17 Mar: Myrèse Witkamp (23)
17 Mar: Annelieke van der Meulen (25)

SKC Rooster

Vrijdag 2 Maart
Tijd Teams Fluiten Tellen Code
19:30SKC HS 4 - VCO HS 2 3000H3M AK
19:30SKC HS 5 - Donar HS 2 Pieter van Wolferen 3000H3M HC
19:30SKC DS 7 - Castellum DS 2 Koen Bongenaar 3000D3M LF
21:30SKC DS 15 - KDO DS 1 Ellen Zwart 3000D4H BG
21:30SKC DS 12 - RVV DS 4 Bryan van den Berg 3000D4G BG
21:30SKC DS 11 - Waterlanders DS 4 Fleur Clemens 3000D4H KD
Vrijdag 9 Maart
Tijd Teams Fluiten Tellen Code
19:30SKC HS 6 - GGV HS 3 Haley Smit 3000H4G FA
19:30SKC DS 4 - NOVO DS 3 Sietse Luk 3000D2I HJ
19:30SKC HS 8 - NOVO HS 3 Pieter van Wolferen 3000H4G LI
21:30SKC DS 13 - GSC DS 4 Lotte de Bruijn 3000D4G DC
21:30SKC DS 7 - Waterlanders DS 3 Pieter van Wolferen 3000D3M LI
21:30SKC DS 14 - Waterlanders DS 5 Lisanne Labuschagne 3000D4G LI
Zaterdag 10 Maart
Tijd Teams Fluiten Tellen Code
16:30SKC DS 9 - Punch DS 10 Lucas Akerboom 3000D4I GK
Vrijdag 16 Maart
Tijd Teams Fluiten Tellen Code
19:30SKC DS 8 - VCS DS 4 Janice Lange 3000D4G AE
19:30SKC DS 15 - Waterlanders DS 4 Lizanne Maat 3000D4H BD
19:30SKC DS 5 - Scarabee DS 2 Michiel Tolido 3000D3M CD
21:30SKC DS 12 - In Up Go DS 4 Janet van Egmond 3000D4G BK
21:30SKC DS 11 - In Up Go DS 3 Michael Dang 3000D4H KI
21:30SKC HS 1 - VVV Delta HS 1 3000HPC LI
Zaterdag 17 Maart
Tijd Teams Fluiten Tellen Code
16:00SKC DS 3 - Velo DS 2 Eline van der Laan 3000D2J AE
16:00SKC DS 2 - VVV Delta DS 1 Jari Louter 3000D1E IH